NAUCZYĆ KAŻDEGO NIEZBĘDNYCH UMIEJĘTNOŚCI W CELU NEUTRALIZACJI ZAGROŻEŃ

CS PARTYZANT powstał w 2017 r. Zanim weszliśmy do branży, szukaliśmy rzetelnego źródła szkolenia i wiedzy, które dobiera oraz łączy techniki, taktyki do celów walki i neutralizacji zagrożeń. Nie mogliśmy znaleźć, dlatego powstała firma CSP. W oparciu o cel zadania i napotkane problemy dostosowujemy procedury, aby stworzyć plan prowadzący do sukcesu. Programy szkoleniowe CSP są oparte na danych i sprawdzone w praktyce. Uczymy przekrojowej walki wręcz oraz walki bronią bez zbędnych ceregiel.

KOGO SZKOLIMY
– sektor bezpieczeństwa prywatnego,
– sektor bezpieczeństwa publicznego,
– jednostki cywilne.

Prowadzimy szkolenia w zakresie samoobrony i walki wręcz, bezpieczeństwa, prewencji, survivalu, walki i bezpiecznego posługiwania się bronią. Oferujemy doradztwo w dziedzinie bezpieczeństwa oraz ochrony osób i mienia.

Prowadzimy cykliczne szkolenia przeznaczone dla osób prywatnych oraz grup zorganizowanych, chcących nabyć umiejętności działania w sytuacjach kryzysowych.

Na państwa życzenie jesteśmy w stanie zorganizować eventy, pikniki, obozy, spotkania integracyjne.

SPRAWDŹ OFERTĘ

 


POZNAJ NASZ SYNDYKAT

RAFAŁ KOZŁOWSKI

Prowadzi szkolenia z zakresu samoobrony i walki wręcz, wyszkolenia strzeleckiego, taktyki strzelania pod kątem walki wręcz, bezpieczeństwa osobistego dla różnych grup zawodowych, jak i z zakresu innowacyjnej metody treningowej Animal Flow pod kątem systemów walki. Szef i główny instruktor CSP.

– Instruktor Krav-Maga klasy mistrzowskiej 2nd Darga FEKM
– Instruktor Strzelectwa PZSS
– Instruktor Samoobrony
– Instruktor Animal Flow Level-2
– prowadzący strzelanie
– Sędzia strzelectwa sportowego
– członek kadry instruktorskiej Krav Maga Warszawa
– egzaminator na stopnie techniczne krav maga
– wieloletnie doświadczenie związane z tematyką bezpieczeństw

SPECJALNOŚĆ: krav maga,  walka bronią, bezpieczeństwo osobiste.