ANIMAL FLOW

MOVEMENT FOR 
EVERYBODY


Animal Flow to ruch naziemny, który jest zabawny, wymagający i skuteczny. Ten system ma na celu poprawę siły, mocy, elastyczności, mobilności i koordynacji dla wszystkich poziomów. Niezależnie od tego, czy chcesz ćwiczyć samodzielnie, trenować z profesjonalistą, czy brać udział w zajęciach grupowych, Animal Flow ma coś dla każdego ciała!

Instruktor

Rafał Kozłowski

Warsaw, Poland
Certified Instructor L2


SZKOLENIA GRUPOWE | INDYWIDUALNE | FIRMOWE
kontakt tel. +48 692 554 945 lub cspartyzant@gmail.com


THIS IS
ANIMAL FLOW

Więcej o systemie

System opracowany przez Mike Fitcha. To trening z ciężarem własnego ciała. Wszystkie ruchy wykonywane są w parterze. Praca ciała odbywa się w tzw. zamkniętych łańcuchach kinematycznych – zarówno stopy, jak i dłonie mają kontakt z podłożem, starają się aktywnie na nie oddziaływać, dzięki czemu możliwa i konieczna jest współpraca wszystkich grup mięśniowych do generowania siły i utrzymania równowagi. Animal Flow zawiera w sobie elementy treningu siłowego, akrobatyki, parkour, Capoeiry i jogi, łącząc je w płynne sekwencje ruchu tzw. Flow. Elementy treningu zawierają także ćwiczenia wzmacniające i stabilizujące kręgosłup.
Treningi są bardzo różnorodne, dzięki zmianie tempa, rodzajom ćwiczeń i połączeniom poszczególnych ćwiczeń w ramach flow. W Animal Flow zyskujemy świadomość własnego ciała, orientacji przestrzennej, koordynacji, jak również pracujemy ze swoim systemem nerwowo-mięśniowym, dzięki czemu po prostu poruszamy się lepiej i czujemy się lepiej. Można traktować ją również jako uzupełnienie codziennej rutyny treningowej, wplatając ćwiczenia jako elementy rozgrzewki, rozciąganie czy trening kondycyjno-wytrzymałościowy. Co może przekładać się na wyniki zarówno w systemie walki.

Kontakt

Centrum Szkoleń PARTYZANT – Rafał Kozłowski
cspartyzant@gmail.com
tel. +48 692 554 945
www.cspartyzant.com