KRAV-MAGA
Treningi zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet, niezależnie od wieku i sprawności fizycznej. Krav-Maga jest najskuteczniejszym systemem o unikalnym i logicznym podejściu, który uczy jak przeciwdziałać i radzić sobie z wszelkimi rodzajami przemocy. Stosuje unikalne i zróżnicowane metody nauczania, przygotowuje osoby trenujące w zakresie samoobrony, procedur bezpieczeństwa, umiejętności walki oraz umiejętności ochrony innych osób. Jest łatwy do nauczenia, gdyż jest oparty na naturalnych i intuicyjnych odruchach, najbardziej praktycznych w warunkach rzeczywistego stresu. Przygotowuje trenujących do działania we wszelkich okolicznościach i scenariuszach wydarzeń oraz w różnych środowiskach walki. Trening trwa 90 min. Zajęcia przeznaczone dla osób powyżej 13-tego roku życia.

O B S Z A R  S Z K O L E N I A

  • trening techniczny;
  • trening siłowo wytrzymałościowy oraz kondycyjny;
  • szkolenie technik z użyciem broni palnej, noża, pałki;
  • sparingi semi contact i full contact;
  • techniki obrony i walki w parterze.

T R E N I N G I

TRENINGI ZAWIESZONE
DO ODWOŁANIA


O P Ł A T Y

OPCJA STANDARD ULGOWY
karnet na sezon 1300 PLN 900 PLN
karnet na pół sezonu 600 PLN 440 PLN
karnet na 1 miesiąc 150 PLN 110 PLN
jednorazowe wesjście 25 PLN 25 PLN
próbny trening 0 PLN 0 PLN
trening personalny* 100 PLN 100 PLN

Opłaty za zajęcia należy dokonać na pierwszym treningu w nowym miesiącu u instruktora prowadzącego lub na nr rachunku: 63-1050-1025-1000-0090-9575-6467, Centrum Szkoleń PARTYZANT – Rafał Kozłowski. Wpłaty za kolejne miesiące należy dokonać do 10-tego dnia nowego miesiąca, jeżeli wpłata jest dokonywana po tym czasie, w danym miesiącu należy doliczyć do opłaty za treningi 20 PLN za zwłokę. Sezon treningowy trwa od września do czerwca. Nie honorujemy jakichkolwiek kart typu benefit, itp.

* Stawka godzinowa indywidualnej opieki instruktorskiej. Cena szkolenia jest uzależniona od ilości godzin, ilości treningów oraz miejsca szkolenia. Do ceny szkolenia należy doliczyć koszt wejścia na obiekt treningowy. Miejsce, termin, cena oraz ilość treningów ustalana jest podczas konsultacji z instruktorem.


W S T E C Z