Seminarium Animal Flow Oborniki Wlkp.

Seminarium Wprowadzenie do Animal Flow – początkujący
OBORNIKI WIELKOPOLSKIE

Seminarium będzie obejmować wybrane elementy instruktorskiego poziomu 1 Animal Flow, włączając w to Travelling Forms (przemieszczanie się, czyli tzw. ABC ruchów zwierząt), Switches and Transitions (przejścia pomiędzy pozycjami), Wrist Mobility (mobilność nadgarstków), Activations (aktywacje pozycji), Form Specific Stretches (specyficzne dla systemu rozciąganie) oraz Flows (czyli formy poruszania się).

DOKŁADNY PLAN:

  1. deep ape, static beast, loaded beast, static crab;
  2. underswitch from beast and from crab;
  3. wave unload, crab reach;
  4. front step, front step through;
  5. traveling beast, lateral travelling ape;
  6. Flow;
  7. integracja treningów Animal Flow do codziennej rutyny treningowej

TERMIN: 20/05/2018 godz. 10:00 – 12:00

MIEJSCE: CECH ul. Ogrodowa 5, Oborniki Wielkopolskie


KOSZT UDZIAŁU: 100 PLN

INSTRUKTOR PROWADZĄCY: Seminarium będzie prowadzone przez certyfikowanego instruktora Animal Flow LEVEL-1 Rafała Kozłowskiego. Od grudnia 2017 roku prowadzi regularne treningi. Stale podwyższając swoje umiejętności uczestnicząc w kursach, seminariach i obozach Animal Flow.

ZGŁOSZENIA: obowiązuje potwierdzenie zgłoszenia wpłatą 100% wartości seminarium, potwierdzenie dokonania przelewu należy nadsyłać na cspartyzant@gmail.com (tytułem seminarium AF maj 2018). Ilość miejsc ograniczona do 20 osób, decyduje kolejność zgłoszeń. Prosimy o przemyślane decyzje, w przypadku rezygnacji ze szkolenia nie mamy możliwości zwrotu wpłaconej kwoty.
Wpłaty należy dokonać na nr rachunku:
.                                                                   PARTYZANT – Rafał Kozłowski
.                                                                   63-1050-1025-1000-0090-9575-6467
Tytułem wpłaty:                                      Seminarium AF maj 2018, Imię i Nazwisko.

ZAPISY WYŁĄCZNIE PRZEZ FORMULARZ

INFORMACJE: CS PARTYZANT Rafał Kozłowski | +48 692 554 945 | cspartyzant@gmail.com

ORGANIZATOR:                PARTNERZY:        

Czym jest Animal Flow? To innowacyjny system ćwiczeń, oparty o ćwiczenia kalisteniczne naśladujące sposoby poruszania się zwierząt. Zawiera w sobie elementy akrobatyki, Capoeiry i jogi, łącząc wszystko w płynny, taneczno-gimnastyczny ruch, tzw. flow. Został stworzony przez Mike’a Fitcha. Trening składa się z sześciu głównych komponentów – mobilizacji nadgarstków, aktywacji pozycji zwierzęcych, specyficznych form rozciągania, poruszania się, przejść pomiędzy pozycjami oraz tzw. „flow”, czyli ciągów ruchów, które mogą być wcześniej opracowane lub freestyle.Dzięki treningowi wzmocnisz i zwiększysz elastyczność ciała oraz poszerzysz zakres ruchu, a także wyrzeźbisz sylwetkę w ciekawy i zdrowy dla ciała sposób.Ważnym elementem treningu jest praca z kręgosłupem – wzmocnienie, kośćca i mięśni stabilizujących sylwetkę. Elementy treningu zawierające spirale, rotacje, wygięcia do przodu i do tyłu mające charakter rehabilitacyjny dla kręgosłupa.Ostatnio mamy więcej zapytań o regularne zajęcia w różnych miastach w Polsce. Nie zawsze możemy je wskazać, ponieważ Animal Flow dopiero rozpoczęło dynamiczny rozwój w naszym kraju. Część osób z kolei chciałaby poznać zasady ruchu i rozpocząć samodzielny trening. Jeszcze inni chcieliby dołączyć do istniejących grup, ale brakuje im podstaw. Część osób zastanawia się, czy zapisać się na kurs instruktorski, ale nie do końca są pewni, czy to dla nich.
Z myślą o tych właśnie potrzebach powstały seminaria: „Wprowadzenie do Animal Flow – początkujący”. W tej chwili mamy już opracowane 3 części tych warsztatów, które pozwalają na samodzielną praktykę i dalszy rozwój w Animal Flow w Polsce.

Z A P R A S Z A M Y


W S T E C Z