Animal Flow for Fighters

Zapraszamy na pierwszy w Polsce warsztat Animal Flow for Fighters
dedykowany dla osób początkujących i osób zajmujących się sportami uderzanymi.

TERMIN:    17/11/2018    godz. 16:00 – 19:00

PROGRAM:

– ćwiczenia koordynacyjne
– techniki uderzane i kopane
– ruchy i pozycje Animal Flow
– interwały Animal Flow for Figters
– zwiększanie mobilności i elastyczności

KOSZT UCZESTNICTWA:    110 PLN

MIEJSCE:    Warszawa ul. Długa 44/50, Akademia Tygrys i Żuraw

PROWADZĄCY:    Rafał Kozłowski certyfikowany instruktor Krav Maga 2-Dan oraz Animal Flow Level-1.

INFO:    pod nr telefonu +48 692 554 945 lub e-mail cspartyzant@gmail.com.


CO TO JEST?
Połączenie dyscyplin treningu z ciężarem ciała. Wiele osób pyta „Na czym oparty jest Animal Flow?” Odpowiedź jest taka, że czerpiemy z wielu dyscyplin związanych z kulturą ciała. Możesz rozpoznać: stanie na rękach, break dancing, gimnastyka, parkour, joga, lista jest duża. Oczywiście ruchy zwierząt (wraz z wieloma innymi ćwiczeniami z wagą ciała) były wykorzystywane od tysięcy lat w celu poprawy zdrowia i witalności. Trenujący MMA, gimnastycy, tancerze, b-boy-e, jogini – sportowcy z całego świata, wszystkie tła rozpoznają część własnego treningu w ruchu Animal Flow®.
Dodatkowym komponentem jest „przepływ energii”, w którym ruchy są ze sobą połączone w sposób ciągły. To, co sprawia, że Animal Flow jest wyjątkowy, to sposób, w jaki te elementy są syntetyzowane w nowy sposób. Program, prezentuje nasze własne podejście do odwiecznej praktyki. Przekonasz się, że z pewnością dzieli się z innymi programami opartych na ruchu, ale szczegóły techniczne różnią się w zależności od wykonania, poruszania się i wiele z naszych konkretnych ćwiczeń jest wyjątkowych. My też uczymy się od innych podejścia do nauczania formatu w sposób systematyczny i progresywny.


KORZYŚCI
Jednym z najważniejszych aspektów Animal Flow jest to, że przy tak wielu ruchach kombinacje można zmienić, tak aby osiągnąć konkretne wyniki. Może być wykorzystywany w wielu miejscach i sposobach dostosowanych do własnych potrzeb i stylu szkolenia. Trening Animal Flow szczególnie zwiększa/poprawia: mobilność, elastyczność, stabilność, moc, wytrwałość, umiejętności, rozwój nerwowo-mięśniowy.
Trenowanie sportów walki natomiast przynosi same korzyści: będziesz umiał obronić się na ulicy, poprawisz swoją kondycję i zrozumiesz, że w niektórych sytuacjach pokora popłaca.  Korzystnie wpływa na ciało i umysł oraz znacznie poprawia zdolności poznawcze, zwiększa odporność psychiczną i fizyczną. Sporty walki uczą przełamywania słabości i pozwalają osiągnąć pełną kontrolę nad ciałem.


ZGŁOSZENIA: obowiązuje potwierdzenie zgłoszenia wpłatą na podany poniżej rachunek. Prosimy o przemyślane decyzje, w przypadku rezygnacji z warsztatu nie mamy możliwości zwrotu wpłaconej kwoty. W przypadku odwołania wydarzenia z winy organizatora wpłacone pieniądze zostaną zwrócone w całości. Wpłaty należy dokonać na nr rachunku:
.                                     PARTYZANT – Rafał Kozłowski
.                                     63-1050-1025-1000-0090-9575-6467
   Tytułem wpłaty: Warsztat AFFF 11/2018, Imię i Nazwisko 

ZAPISY WYŁĄCZNIE PRZEZ FORMULARZ


W S T E C Z