A K T U A L N O Ś C I

Orły Aktywności Fizycznej 2019

  Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa i naszych adeptów, że Krav Maga Warszawa i Centrum Szkoleń Partyzant - Rafał Kozłowski dzięki Wam i waszym opiniom dołączył do grona liderów branży, którzy wyznaczają kierunek, stawiają na rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji, dzięki czemu mogą sprostać wymaganiom swoich Klientów. Treningi prowadzimy zawsze z myślą dla Was … Czytaj dalej Orły Aktywności Fizycznej 2019

III edycja szkolenia

Zapraszamy na szkolenie OBRONA PRZED ZABOREM BRONI ORAZ OBRONA PRZED SZANTAŻEM BRONIĄ PALNĄ. Symulowane ataki napastnika z użyciem replik broni palnej mają na celu zaznajomić ćwiczącego z skutkami ataku oraz podjęcia obrony, jak i wyrobienia właściwych reakcji na zagrożenie bycia na celowniku. >>>

Strzelecka przygoda 2018

CS Partyzant z przyjemnością zaprasza na STRZELECKĄ PRZYGODĘ – integracyjną rozrywkę dla rodzin, przyjaciół i znajomych. Mając na uwadze komfort czerpania radości z zabawy wraz z pociechami, przygotowaliśmy wyjątkową ofertę.

Seminarium Animal Flow POZNAŃ

Uwaga wprowadzenie do Animal Flow również w Poznaniu w dniach 20 maj 2018 r. Seminarium będzie obejmować wybrane elementy instruktorskiego poziomu-1 Animal Flow dedykowanego osobom początkującym. Zapraszamy wszystkich pasjonatów ruchu, którzy chcą dowiedzieć się czym tak naprawdę jest Animal Flow.

TRENINGI ANIMAL FLOW

Wprowadzamy nowy zakres treningów jako uzupełnienie codziennej rutyny treningowej – Animal Flow. W Animal Flow zyskujemy świadomość własnego ciała, orientacji przestrzennej, koordynacji, jak również pracujemy ze swoim systemem nerwowo-mięśniowym, dzięki czemu po prostu poruszamy się lepiej i czujemy się lepiej. Co może przekładać się na wyniki w systemie walki.